Eşya Paketleme

Hemen İletişime Geçin

Atasun Evden Eve Nakliyat ile kaliteli hizmet ve profesyonel taşımacılık hizmeti için hemen iletişime geçin.

İzmirde Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme

İzmirde evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi ev eşyası paketlemesi yapan, Atasun nakliye firmasıyla taşının rahat edin. İzmir ev taşıma firmaları arasında en iyi nakliye ve ev taşıma firmasıyız. Evden eve nakliyat hizmeti sunan en iyi ev taşıma şirketi ile sizde rahat taşının. Evinizde bulunan ufak ve kırılacak eşyalar hijyenik şekilde sarılır ve kolilere konur. Koli üzerine ne olduğu yazılır. Bu sayede eşyanız ikinci yerde rahat yerleşir.

Ev ve ofis eşyası taşımalarınızda firmamız, paketleme ve ambalajlama konusunda uzman olan ekipler yollar. İzmirde evden eve nakliyat konusunda uzman personeli iyi olması, taşınan eşyalarınızın zarar görmemesi ve güvenli bir şekilde taşınması açısından çok önemlidir. Uzman ekipler beyaz eşya ve mobilyaları söker. Korunaklı ve hijyenik ambalajlar ile sarar. İkinci evinizde ise monte dizayn eder.

 

İzmirde evden eve nakliyat

Buzdolabı fişten çıkartılır. Buzdolabının içerisi önceden boşaltılmışsa son kontrolü yapılır. Buzdolabı içerisi önceden boşaltılmamış ise, ekibimiz tarafından içi boşaltılır. Buzdolabı içerisi komple boşaldıktan sonra buzdolabı için hazırlanmış özel sarma malzemesiyle buzdolabının her tarafı kapanacak şekilde sarılır.

Nakliye şirketleri çok önem vermez. Ambalaj açıldıktan sonra buzdolabı çalıştırılmaz, buzdolabının gazı oturana kadar beklenir. Gazı oturmadan açılırsa, buzdolabında bozulma olabilir. Belli zaman geçtikten sonra gazı oturunca buzdolabı fişe takılarak çalıştırılır. Ev taşımada, taşımadan önce buzdolabı içerinde bulunan akıcı malzemeler ev sahibi tarafından kaldırılmalıdır.

ÇAMAŞIR MAKİNESİ

Nakliyat şirketleri çamaşır, bulaşık makinesinin su ile bağlantısı kesiler ve içinde kalan su boşaltılır. Çamaşır makinesinin arka kazan koruma civatası takılır. Paketlenir ve ikinci adreste tekrar yerine takılması yeri hazırsa yapılır.

MİKRO DALGA SET ÜSTÜ VE  FIRIN

İzmirde evden eve nakliyat hizmeti alırken, fırın ve set üstü ocakta tüp bağlantısı kesilir. Hortumlar ve üs aparatlar düzgünce sarılır. mikro dalga, fırın ve set üstü ayrı olacak şekilde sarılır ve ambalajlanır. İkinci yerde yerleri hazır ise takılır. İzmir ev taşıma şirketleri gaz kaçağına dikkat etmelidir.

Ayrıntılı Ev Taşıma Hizmetlerimiz

Biz siz değerli müşterilerimizin yoğun iş temposunda ve stresli taşınma ortamında daha fazla sıkıntı stres yaşamamanız için tüm paketleme işlemini yaparız. Sizlerin evlerinde ofislerinde bulunan tüm bardak, tabak, kitap, klasör, giysiler vb gibi evde ofiste aklınıza gelen tüm ufak eşyalarınızı hijyenik şekilde sarılıp koli ve paketleme işlemini yapıyoruz.Siz işinizle zaman harcayın biz sizin evinizi paketlemesini yapar taşırız.

EV TAŞIMADA KIYAFETLERİN AMBAJLANMASI TAŞINMASI:

Evden eve taşımalarda en önemli olan konulardan biri kıyafetlerin taşınması işlemidir. İzmir evden eve nakliyat firmamız, eşyaların taşıması sırasında evde  bulunan ütülü tüm takım elbiselerinizi askılı özel portatif gardıroplara yerleştirir. Evde bulunan tüm ütüsüz kıyafetleriniz (kot pantolon,kazak,penye,tişört gibi) özel kolilere veya elbise poşetlerine yerleştirilir.

Koli ve elbise poşetleri üzerine nerden alındığı ne olduğu yazılır.İkinci adreste koli ve paketler düzenli şekilde aynı yerlerine yerleştirilir.Bu sayede elbiseleriniz ütüsü bozulmadan ve hijyenik şekilde sizin zamanınız kaybolmadan taşınmış olur.Sizin zamanınız önemli, siz işlerinizi yapın.Biz sizin kıyafetlerinizi hijyenik şekilde paketlemesini yapar ütüsünü bozmadan taşırız.

KLİMA VE UYDU ÇANAK SÖKÜM TAKIMI

Uydu ve çanaklar sökümü yeri basitse yapılır. İkinci adreste bağlantısı yapılmaz. Çanak bağlantısı yere veya duvara saplama ise yapılamaz. Çanak güvenliği zor olan yerlerden alınmaz. Çanak ve uydu sökümü taşıma fiyatına dahil değildir. İzmir taşıma firmaları arasında klima söküm takımı yapılmaz.

Evinizde size en iyi paketleme hizmeti sunan, kurumsal taşıma firmasıyız. Nakliye işlerinizde en iyi ev eşyası taşıması, hijyenik ve korunaklı paketleme ile olur. Uzman ekiplerle size kaliteli paketleme hizmeti, Atasun evden eve nakliyat firmasındadır. Taşıma ve evden eve nakliye işleriniz artık bizimle temiz ve hasarsız yapılır.

Nakliye İzmir’de evden eve nakliyat şirketleri içinde uzman olan taşıma firması ile yapılır. Her iş dalında uzmanlık gerektiren konular vardır. Ev taşıma başlı başına profesyonel evden eve nakliyat hizmeti gerektirir. İzmirde evden eve nakliyat fiyatları çok ucuz ev taşıma şirketleri var. Ama kaliteli İzmirde evden eve nakliyat hizmeti sunan kurumsal taşıma firması yok.

Asansörlü Evden Eve Nakliye ve Hijyenik Ev Taşıma

İzmir ev nakliye şirketleri içinde hijyenik taşıma hizmeti olan kurumsal asansörlü ev taşıma firması, Atasun evden eve taşıma firması vardır. İzmir’in her türlü asansörlü ev taşıma hizmetine cevap veren, profesyonel ve büyük lojistik firmasıyız. İzmir’de evden eve nakliyat ve asansörlü taşıma işleriniz için bizi arayınız. Atasun İzmirde evden eve nakliyat şirketleri içinde en iyi taşımacılık şirketidir.

Her katlara çıkabilen taşıma asansörleri ile hijyenik ve sorunsuz nakliye hizmetimiz vardır. En temiz ev taşıma hizmeti asansörlü evden eve nakliyat şirketlerinde vardır. Sizde İzmir’deki en iyi taşıma firmasının, Asansörlü ev eşyası taşımasından faydalanın.

Buca evden eve nakliyat işleriniz asansörlü taşıma hizmetimizle temiz ve zamanında yapılır. Artık en iyi Buca ev taşıma firmasıyla sizde yüksek katlarda ve dar merdivenlerde ev eşyanızı, Atasun nakiyat asansörleriyle taşıyın.